Cablexpert | Power adapter cord | PC-SFC14M-01 | 0.15 m
- TootjadCablexpert
- Mudel: PC-SFC14M-01
- Saadavus: 5
-
3€
Cablexpert | Power adapter cord | PC-SFC14M-01 | 0.15 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Kaabli pikkus | 0.15 m |
| Kaabli tüüp | C14 male to Schuko female |
| Muud funktsioonid | Power adapter cord with C14 input and Schuko output Suitable for a load connection to an UPS or PDU Wires: profile area 0.75 sq.mm, 10 A rating (H05VV-F 3G0,75 mm?) |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1673 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 25.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Cablexpert |
| Producer product family | Power adapter cord |
| Producer product name | PC-SFC14M-01 |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





